Výběr areálu
Hlavní obsah stránky

Rekreační areál Vysoká Srbská

Areál

Rekreační areál se nachází 1 km od obce Vysoká Srbská, na absolutně klidném místě v údolí lemovaném lesy. Prostorným travnatým pozemkem protéká průzračný potok, ve kterém můžete pozorovat i pstruhy.


Možnost ubytování v pokojích v hlavní budově či v pokojích v chatkách, široká možnost sportovního vyžití, ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, skalní lezení, nebo různé hry v lese.

Tábory, školy v přírodě a firemní akce

Rekreační středisko Broumovsko v obci Vysoká Srbská je určeno pro tábory, školy v přírodě a různé firemní akce.


Hlavní budova s možností ubytování v pokojích až pro 16 osob, chatky s dvou a čtyřlůžkovými pokoji, prostorný travnatý pozemek, fotbalové hřiště, 2 stoly na stolní tenis, ohniště s posezením – na Vysoké Srbské naleznete vše, co potřebujete k zajištění právě Vašeho tábora, školy v přírodě či jiné zájmové akce.

Cykloturistika

Pro milovníky cykloturistiky doporučujeme výlet na kolech do bližšího i vzdálenějšího okolí rekreačního areálu.


Značená síť cyklostezek Vás zavede např. do obcí Hronov, Náchod, Police nad Metují, Broumov či do polského městečka Kudowa Zdroj.

Turistika

Vysoká Srbská je ideálním výchozím bodemturistickým výletům do oblíbených Broumovských stěn (romantické skalní útvary, rokle a nádherné vyhlídky, to vše zasazené do panenské přírody) a Teplicko-Adršpašských skal (komplexu pískovcových skalních měst, pískovcových věží a romantického jezírka, po kterém se můžete i na loďce svézt).


Milovníky historie zaujmou zříceniny hradů Adršpach, Střemen a Skály, nebo nádherný gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie v Polici nad Metují, či Broumovský klášter a muzeum.


Prezentace ke stažení

Celá prezentace areálu Vysoká Srbská v jednom souboru pro offline prohlížení

O provozovateli

Cestovní kancelář B&K Tour již více než 20 let nabízí ubytování v České republice a chaty na Slovensku. Nejoblíbenější jsou chaty a chalupy s bazénem. Hitem zimní nabídky jsou ubytování Horní Mísečky a apartmány Harrachov.

B&K Tour provozuje vlastní levné ubytování:

Paintball Hradec Králové Přímo v rámci našeho areálu Stříbrný rybník u Hradce Králové nabízíme skupinám možnost zahrát si paintball.
K dispozici jsou dvě arény, možnost zapůjčení veškerého vybavení včetně oblečení a chráničů.